для ВПО

Для ВПО

Для мешканців тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Громадяни України, іноземці, особи без громадянства, які постійно проживають на території України, та особи, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, мають право обрати свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Це дозволить отримувати повний перелік послуг первинної медичної допомоги безоплатно. Ці послуги оплатить Національна служба здоров’я України.

Щоб обрати свого лікаря, необхідно:

1: Оберіть медичний заклад чи лікаря. Не має значення де ви прописані, зареєстровані або постійно проживаєте.

Ви можете скористатися порадами знайомих.

Ви можете відвідати найближчі до вашого місця проживання медичні заклади, розташовані на підконтрольних територіях, та дізнатися про лікарів там.

Ви можете скористатись мапою медичних закладів на сайті Національної служби здоров’я.

В місті Добропілля ви можете познайомитись з наявними комунальними медичними закладами Добропільської міської ради на цьому сайті.

2: Запишіться на прийом до обраного лікаря за телефоном, онлайн або в реєстратурі. Це зекономить час і дозволить уникнути живої черги.

3: Візьміть із собою паспорт громадянина України*, РНОКПП** (ідентифікаційний код) і мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років — візьміть також свідоцтво про народження дитини.

Примітка: Замість паспорта громадянина України можна також подати один з таких документів, що посвідчують особу:

  • тимчасове посвідчення громадянина України;
  • посвідка на постійне проживання в Україні;
  • посвідчення біженця;
  • посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття РНОКПП та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті, надають номер і серію паспорту громадянина України.

4: Лікар введе ваші дані в електронну систему. На Ваш мобільний телефон надійде СМС з кодом. З електронної системи роздруковується декларація з вашими даними. Уважно перевірте, чи всі ваші дані правильні. Якщо потрібно лікар внесе зміни в системі та роздрукує декларацію ще раз.

Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один ви забираєте з собою, інший екземпляр укладеної декларації залишається у закладі.

6: Працівник закладу підтверджує вашу декларацію електронним підписом і відправляє в електронну систему.

Вітаємо! Тепер ви маєте свого лікаря!

Звертайтеся до нього, якщо захворіли. Записуйтеся на прийом завчасно, щоб зекономити власний час. Отримуйте направлення на аналізи, рецепти на «Доступні ліки» та всі інші медичні послуги.

Залишились питання? Зверніться до медичного закладу міста Добропілля. Контакти 

медицина для ВПО