Проект: “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VІІІ)”

Громадські консультації щодо Плану екологічного та соціального менеджменту.

Шановні мешканці м. Добропілля!

Запрошуємо Вас ознайомитись із Планом екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектом, який впроваджується у Вашій громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – УФСІ VІІI», а саме:

Субпроект № 28-14-10 «Покращення умов надання медичної допомоги у Добропільській лікарні інтенсивного лікування, Донецька область/KfW».

Цей План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я, які можуть виникати в результаті впровадження субпроекту, або протягом його впровадження. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Плані у термін до 20 лютого 2022року. Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження субпроекту та враховані у ПЕСМ за результатом громадських консультацій.

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – УФСІ VІІI» впроваджується на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.

План екологічного та соціального менеджменту:

ПЕСМ USIF VIIІ Project SP 28-14-10 Добропілля_ОП

Share this post for your friends:

Friend me:

Залишити відповідь